mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Opmerking
  • De mail() functie is uitgeschakeld, het bericht kan niet verzonden worden.
Uitslag tweede manche Topcompetitie in Ranst Print E-mail


Cruisers -16  

GHINIO VAN DE WEYER  
MICHAEL BOGAERTS  
DIETER WILLEMSE  

Cruisers jun/elites/girls   

NICK DE PROOST   
ROY VAN AKEN   
DENNIS VAN HOOF   
JILL BOUMON   
STEVEN VAN DE VELDE   
KEVIN BAMS   
SOPHIE VAN DE VELDE   

Girls 12/14
  

MARIE HOSSAY  
YNSKE VAN TICHELT  
LISSE ADAMS  
KARO VERTESSEN  
NOMI VAN DE VOORDE  
MYRTHE DE RIJK  
KIMBERLY RUTS  
SANNE KOYEN  
YNKE MATHEUSSEN  
SARA VERHEYDEN  
LAURE VAN DER KEELEN  
MICHELLE VERSTREPEN  
   
Cruisers 30+   

CHRISTOPHE THIRY   
FREDERICK WUYTS   
ALAIN DESCHAGT   
NICO CLARYSSE   
ALEX GOEMAN   
JURGEN DELYS   
SAMMY DESCHEPPER   
GEERT VAN DEN BRANDE   
KOEN VAN DUFFEL   
KOEN DICK   
NICO WILLEMS   

Girls 15/16
  
JOYCE VAN DUFFEL  
KESHIA VERBEECK  
SHANA VANHEEL  
STEFHANIE KOKKE  
JESSICA SELS  
JILL BOUMON  
SARAH NEYS  
KATRIJN VAN GOOL  
AGHDAS AHMADZAI  
ANNE CARAEL  

Girls 5/7   

KJELLE POETS   
JENNA VERBRAEKEN   
EMMA DEKKERS   
THESSA VAN SAEN   
NETTE COPPENS   
SARAH CASTELIJNS   
LIEZA COPPENS   
FIEBE DENS 

Boys 12 
 
RUBEN GOMMERS  
JORDI GOOVAERTS  
ANDY RUTS  
JENS BOUTS  
STEVE MARTIN  
THOR CLAESSENS  
STEF LAUWERS  
NEAL WILLEMS  
ABEL VAN DE VELDE  
PIETER-JAN DE MUYNCK  
NICOLAS JAMAR  
SERGIO DE RIJK  
NICK VERACHTERT  
BRAM BLEYS  
TOM TIMMERMANS  
DYLAN MEZNAR  

Girls 10/11
  
YENTL NIJS  
LINA GORRENS  
ILANA POLLEFLIET  
ANOUK VAN HAM  
EVY FONTAINE  
CELIEN COPPENS  
CHLOE LAURYSSEN  
ENID VERMEULEN  
JOLIEN MERTENS  
THYRA CLAESSENS  
GAELLE CLAUDE  

Boys 13 
 
MATHIJS VERHOEVEN  
SVENDSEN GOEMAN  
SCOTT MEUNIER  
JASPER NEVELSTEEN  
JELLE MEERT  
RITCHIE WIJNANTS  
SEPPE WILLEMS  
JITTE NIJS  
DIETER VAN GINNEKEN  
JENS PHILIPSEN  
STEF VAN MECHELEN  
FREDERIQUE CLAES  
SIL VAN LOO  
JEROEN VAN DEN BERG  
TOM GOORDEN  
ANDREW BIDONNET

Boys 5/6 
 
WANNES MAGDELIJNS  
YARI BELLENS  
SEPPE LAENEN  
KAI FRETIN  
THOMAS WILLEMS  
TOON ROSIERS  
RICO COECKELBERGS  
LODE DE WINTER  
IBEN NOEL  
KENAY DE MOYER  
JARNE OP DE WEERT  
JORBEN THOMASSEN  
YORICK SLAETS  
HANNU BRITS  
RIK GEUKENS  
  
 
Boys 14 
 
JOFFREY WOUTERS  
WOUTER SEGERS  
ARNE VAN STEENBERGEN  
ROBBE NIJS  
ROMAIN SCHAQUEUE  
FLORENT LEMPEREUR  
SEPPE BEIJENS  
ROBIN HAEST  
PIETER DE WITTE  
JARI CAMMANS  
BRECHT PUT  
MASSIMO LEDOCK  
KOBE VERVOORT  
JORDY BOUTS  
SASHA BALTUS  
NIELS RUBENS  

Boys 7 
  
ROBBERT VAN STAEYEN   
WILLEM DE CEULAER   
WANNES MARIEN   
KENNETH WILLEMS   
GIANNI VERMAELEN   
YENO DE CLERCQ   
GEBBE SAUVILLERS   
SENNE HULSMANS   
RAF SEGERS   
DIDI VAN TIGGEL   
LANDER LIEKENS   
SENNE WILLEMS   
JULES FONTAINE   
BRENT BLOMMEN   
STEF SCHOETERS   
JELLE VAN LOO   

Boys 15 
 
SANDER VERMEIREN  
MAARTEN VAN HOOF  
DIETER WILLEMSE  
SEPPE GORRENS  
RENO VAN HEEL  
BRENT CLE  
JORAN MERTENS  
LAWRENCE VAN DE WEERD  
ARNE MAES  
JEROEN VAN DE BRANDE  
JOHAN CIVINO  
YANNICK BUNNEGHEM  
ARJAN VAN DE KERKHOF  
TOM LUST  
GILLES ROBERTI  

Boys 8
   
GIANLUCA POLLEFLIET   
SIEBE DEWEIRDT   
JARNE SERNEELS   
ROBBE MEERTS   
AXEL DEKKERS   
RENZY SIMSEK   
SENNE BUYSEN   
DORIAN GEURTEN   
THOMAS JAMAR   
RHUNE CLYNEN   
DANTE DE VRIJ   
NICK MOESEKE   
JASPER LUYTEN   
GILLES VANZWIJGENHOVEN   
KJENTILL BARTELS   
GILLES WILLEMS 
  
Boys 16  

GHINIO VAN DE WEYER  
STEVEN DE GUELDRE  
MICHAEL BOGAERTS  
YERGON VAES  
ROBIN VERHEYDEN  
CEDRIK SOMERS  
BRENT SMEYERS  
JENS MICHIELS  
SAM BASTIAANSEN  
WOUTER VAN ASBROECK  
DENNIS VAN DER AUWERA  
WARD JANSSEN  
KEVIN MICHIELS  

Boys 9
   
SIEBE FRANCKEN   
ROBBE DENS   
THIBAUT STOFFELS   
CHRISTOPHE IBENS   
JENO GROOTJANS   
JARI WAYENBERGHE   
VINCENT BALRAK   
MATHIEU MOSSAY   
JARNE NOYENS   
THIBAUT VAESSEN   
MICHAEL BERVOETS   
LENNIK VAN DER SMISSEN   
GIANNI GYBELS   
SENNE POETS   
DAAN SEUNTJENS   
JONATHAN PUT   

Boys 17+ 
 
JOCHEM VAN LIESHOUT  
DAVY MAES  
SEPPE TUYTELAERS  
JULIEN HOSSAY  
JULIEN LERUTH  
STIJN DUCRO  
AXL HAEST  
NICO MEURIS  
KEVIN DEDEYNE  
TOBY PELFRENE  
LOIC VERHEYDEN  
JORNE RAYMAEKERS  
JORIS CEULEMANS  

Boys 10 
  
SEPPE CAERS   
JARNO BELLENS   
PJOTR PAESHUYSE   
MITCHELL WIJNANTS   
SYBREN GEENS   
ROBBE VERSCHUEREN   
LORENZ KOKKE   
YANNICK WOLF   
THOMAS MERTENS   
XANDER BALEMANS   
SEPPE VAN DER LINDEN   
STEN SAUVILLERS   
RICO VAN DE VOORDE   
JENS MUYLDERMANS   
YAN SLEGERS   
YANNICK WOLF 


Boys 11 
   
BRETT JACOBS    
SIL HUYSMANS    
JELLE CAMPS    
SIMON GOOSSENS    
DEAN WOUTERS    
FLOR VERVOORT    
LENN VERDIJCK    
DENNIS STEEMANS    
MARNICQ JANSSENS    
SENNE PEETERS    
WOUT VAN DER KEELEN    
LIEVEN VAN GOOL    
TIMOTE MEESSEN    
KEN SCHEPKENS    
DOOWAN VAN DOOSELAERE    
MATTHIAS FREYNE    

Masters+30
 
NICO VAN DARTEL 
GEERT VAN DEN BRANDE 
LAURENT NAISSE 
  
 
Juniors / Elites WOMEN
 
ELKE VANHOOF 
TORI VAN DE PERRE 
SHANNEN SMETS 
NELE VANHOOF 
FEMKE AERTS 
TALITHA VAN HOOF 
MELANIE SCHYNS 
NIKKI SMOLDERS 
SARINA CALDERS 

Juniors / Elites MEN 

MATHIAS SOMERS 
JOFFREY VAN DEN EYNDE 
ROY VAN AKEN 
DYLAN LEDOCK 
BRYAN WARNIER 
JEROME LANGE 
TOON JACOBS 
ARNAUD DROUGUET 
MITCH VERHAEGEN 
LARS OOMS 
NICK DE PROOST 
OLIVIER DE GUELDRE 
GLENN VAN GINNEKEN 
BORIS KROONEN 
BERT PEETERS

 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Ververs