mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Opmerking
  • De mail() functie is uitgeschakeld, het bericht kan niet verzonden worden.
Uitslag derde manche Topcompetitie in Keerbergen op 9 mei 2010 Print E-mail

 

Uitslag derde manche topcompetitie in Keerbergen op 9 mei 2010 

Cruisers - 16 jaar
  
Ghinio Van De Weyer  
Michael Bogaerts 
Dieter Willemse  

Cruisers Girls/Junior/Elite
  
Dennis Van Hoof  
Nick De Proost  
Roy Van Aken  
Jill Boumon  
Sophie Van de Velde  
Kevin Bams  

Cruisers 30+
  
Alain Deschagt  
Christophe Thiry  
Benny Schoovaerts  
Geert Van Den Brande  
Alex Goeman  
Koen Van Duffel  
Christophe Lecocq  
Jurgen Delys  
Nico Clarysse  
Nico Willems  
Koen Dick  
Tom Gilles  

Girls 5/7 jaar 

Kjelle Poets 
Jenna Verbraeken 
Emma Dekkers 
Sarah Castelijns 
Fiebe Dens 
Thessa Van Saen 


Girls 8/9 jaar
 
Marthe Goossens 
Tessa Zwaenepoel 
Gaëtane Meerts 
Denise Neefs 
Mirre Caers 
Sarie De Corte 


Girls 10/11 jaar
 
Yentl Nijs 
Evy Fontaine 
Ilana Pollefliet 
Enid Vermeulen 
Gaëlle Claude 
Jolien Mertens 
Thyra Claessens 

Boys 5/6 jaar 
 
Seppe Laenen  
Wannes Magdelijns  
Iben Noël  
Yari Bellens  
Luka Van Steenbergen  
Rico Coeckelbergs  
Thomas Willems  
Jorben Thomassen  
Jill Boeckx  
Brend Lahor  
Jordi Francken  
Kenay De Moyer  
Louis Verherstraeten  
Aurelien Vaessen  
Yorick Slaets  
Lode De Winter 

Boys 7 jaar
  
Willem De Ceulaer  
Robbert Van Staeyen  
Kenneth Willems  
Senne Hulsmans  
Senne Willems  
Euan Troch  
Lander Liekens  
Scott Jacobs  
Gebbe Sauvillers  
Jelle Van Loo  
Wannes Mariën  
Joppe Rynders  
Didi Van Tiggel  
Brent Blommen  
Gianni Vermaelen  
Jarne Peremans  
 
Boys 8 jaar
 
Siebe Deweirdt 
Gianluca Pollefliet 
Robbe Meerts 
Senne Buysen 
Kjentill Bartels 
Dorian Geurten 
Axel Dekkers 
Nick Moeseke 
Jarne Serneels 
Rhune Clynen 
Robbe Lenseclaes 
Jonas Mertens 
Gilles Willems 
Siebe Schoovaerts 

Boys 9 jaar
  
Jef Serneels  
Thibaut Stoffels  
Thibaut Vaessen  
Gianni Gybels  
Siebe Francken  
Jonathan Put  
Christophe Ibens  
Jari Wayenberghe  
Robbe Dens  
Lennik Van Der Smissen  
Vincent Balrak  
Jarne Noyens  
Michael Bervoets  
Mathieu Mossay  
Wout Geboers  

Boys 10 jaar 
 
Robbe Verschueren  
Seppe Caers  
Pjotr Paeshuyse  
Sybren Geens  
Mitchell Wijnants  
Thomas Mertens  
Len Dejonghe  
Lorenz Kokke  
Jarno Bellens  
Rico Van de Voorde  
Maarten Verhoeven  
Xander Balemans  
Seppe Van Der Linden  
Mattis Goolaerts  
Ezra Aerts  
Lander Scheers  

Boys 11 jaar
 
Marnicq Janssens 
Dean Wouters 
Jelle Camps 
Dennis Steemans 
Lieven Van Gool 
Theo Smets 
Sil Huysmans 
Brett Jacobs 
Simon Goossens 
Senne Peeters 
Stef Neefs 
Ken Schepkens 
Seppe Broeckx 
Thallon Baute 
Michiel Moons 


Boys 12 jaar

Ruben Gommers
Neal Willems
Jordi Goovaerts
Andy Ruts
Steve Martin
Abel Van De Velde
Jens Bouts
Stef Lauwers
Glenn Vercammen
Bram Bleys
Tom Timmermans
Pieter-Jan De Muynck
Dylan Meznar
Nick Verachtert
Zenno Van Duffel
Sergio De Rijk

Boys 13 jaar

Mathijs Verhoeven
Jitte Nijs
Joran De Proost
Seppe Willems
Svendsen Goeman
Scott Meunier
Stef Van Mechelen
Jelle Meert
Jasper Nevelsteen
Jens Philipsen
Sam Nouwen
Thomas Lysgaard
Jeroen Van Den Berg
Dieter Van Ginneken
Jeroen Zabeau


Boys 14 jaar

Joffrey Wouters
Wouter Segers
Arne Van Steenbergen
Massimo Ledock
Romain Schaqueue
Kobe Vervoort
Robbe Nijs
Jonas Van Herck
Jari Cammans
Niels Rubens
Florent Lempereur
Jason Baeten
Robin Fontaine
Luka Vandromme
Stijn Mertens
Jens Valkenborghs

Girls 12/14 jaar

Ynske Van Tichelt
Marie Hossay
Lisse Adams
Sanne Koyen
Kimberly Ruts
Sien Van Oijen
Ynke Matheussen
Myrthe De Rijk
Nomi Van de Voorde
Michelle Verstrepen
Laure Van Der Keelen

Girls 15/16 jaar

Stefhanie Kokke
Keshia Verbeeck
Shana Vanheel
Sarah Neys
Jill Boumon
Jessica Sels

Boys 15 jaar

Lauren Stevens
Maarten Van Hoof
Seppe Gorrens
Brent Clé
Reno Van Heel
Dieter Willemse
Sander Vermeiren
Lawrence Van De Weerd
Arne Maes
Joran Mertens
Sam Van Moer
Jaan Naets
Kenzo Wilberts
Yannick Bunneghem
Toon Wens
Jeroen Van Den Brande

Boys 16 jaar

Ghinio Van De Weyer
Steven De Gueldre
Yergon Vaes
Kristoffer Lysgaard
Michael Bogaerts
Jeffrey Siongers
Brent Smeyers
Jens Michiels
Cedrik Somers
Wouter Van Asbroeck
Sam Bastiaansen

Boys 17+

Jochem Van Lieshout
Nico Meuris
Davy Maes
Stijn Ducro
Seppe Tuytelaers
Julien Leruth
Julien Hossay
Jorne Raymaekers
Axl Haest
Gaywan Debrock
Joris Ceulemans

Masters 30+

Benny Schoovaerts
Geert Van Den Brande

Junior-Elite women

Shannen Smets
Nele Vanhoof
Femke Aerts
Melanie Schyns
Nikki Smolders
Sarina Calders

Junior-Elite Men

Toon Jacobs
Bryan Warnier
Kenny Verstrepen
Geoffrey Van Den Eynde
Jerome Lange
Lars Ooms
Mitch Verhaegen
Arnaud Drouguet
Mathias Somers
Roy Van Aken
Boris Kroonen
Mike Lambregts
Dylan Ledock
Thomas Cools
Nick Hermans
Glenn Van Ginneken

Met dank aan Chantal Bensch

 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Ververs