mod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_countermod_vvisit_counter
Opmerking
  • De mail() functie is uitgeschakeld, het bericht kan niet verzonden worden.
Uitslag vierde manche Topcompetitie in Dessel op 30 mei 2010 Print E-mail

In Dessel werd de vierde manche van de Topcompetitie gereden. We werden er bijzonder goed onthaald, waarvoor dank! Hierbij de uitslag:

Cruisers - 16 jaar        
        

Ghinio Van De Weyer        
Michael Bogaerts        
Dieter Willemse        
Zenno Van Duffel        

Cruisers Junior-Elite-Girls        
        
Dennis Van Hoof        
Nick De Proost        
Roy Van Aken        
Bert Peeters        
Shannen Smets        
Kris Reenaers        
Maritza De Wilde        
Steven Van De Velde        
Sophie Van De Velde        

Cruisers 30+        
        

Christophe Thiry        
Sammy Deschepper        
Benny Schoovaerts        
Nico Clarysse        
Koen Van Duffel        
Alain Deschagt        
Alex Goeman        
Vincent Chevalier        
Tiago Forrest        
Koen Dick        
Kurt Magdelijns        
Nico Willems        
        
Girls 5-7 jaar    
    
Kjelle Poets    
Jenna Verbraeken    
Emma Dekkers    
Sarah Castelijns    
Jukka Forrest    
Fiebe Dens    
Thessa Van Saen    
    
Girls 8-9 jaar    
    
Marthe Goossens    
Tessa Zwaenepoel    
Nieke Coppens    
Mirre Caers    
Denise Neefs    
Sarie De Corte    

Girls 10-11 jaar    
    
Evy Fontaine    
Ilana Pollefliet    
Celien Coppens    
Enid Vermeulen    
Julie Bogaerts    
Thyra Claessens    
Anouk Van Ham    

Girls 12-14 jaar    
    
Ynske Van Tichelt    
Marie Hossay    
Karo Vertessen    
Sien Van Oijen    
Sanne Koyen    
Myrthe De Rijk    
Kimberly Ruts    
Elien Bogaerts    
Nomi Van de Voorde    
Ynke Matheussen    
Sara Verheyden    
Loren Coppens    
Thaisa Roosen    

Girls 15-16 jaar    
    
Stephanie Kokke    
Joyce Van Duffel    
Shana Vanheel    
Keshia Verbeeck    
Sarah Neys    
Jessica Sels    
Katrijn Van Gool    
    

Boys 5-6 jaar        
        
Wannes Magdelijns        
Seppe Laenen        
Iben Noël        
Yari Bellens        
Kai Fretin        
Thomas Willems        
Brend Lahor        
Lode De Winter        
Kenay De Moyer        
Rico Coeckelbergs        
Jordi Vranken        
Toon Rosiers        
Arne De Clercq        
Louis Verherstraeten        
Jorben Thomassen        
Luka Van Steenbergen        

Boys 7 jaar        
        
Yeno Declercq        
Willem De Ceulaer        
Kenneth Willems        
Senne Willems        
Robbert Van Staeyen        
Gianni Vermaelen        
Senne Hulsmans        
Wannes Marien        
Raf Segers        
Scott Jacobs        
Gebbe Sauvillers        
Euan Troch        
Didi Van Tiggel        
Lander Liekens        
Joppe Rynders        
Lucas Vanden Heede        
        
Boys 8 jaar  
 
    
Robbe Meerts    
Renzy Simsek    
Jarne Serneels    
Axel Dekkers    
Kjentill Bartels    
Dorian Geurten    
Senne Buysen    
Gianluca Pollefliet    
Thomas Jamar    
Dante Devrij    
Gilles Willems    
Nick Moeseke    
Jasper Luyten    
Wout Redele    
Jonas Mertens    
Robbe Van Aelst    

Boys 9 jaar        
        
Wout Geukens        
Thibaut Stoffels        
Mathieu Mossay        
Lennik Van Der Smissen        
Jarne Noyens        
Christophe Ibens        
Gianni Gybels        
Thibaut Vaessen        
Vincent Balrak        
Siebe Francken        
Lucas Van Hooybergs        
Jonathan Put        
Jari Waeyenberge        
Mats De Proost        
Lennert Theys        
Milan Fretin        

Boys 10 jaar        
        

Seppe Caers        
Robbe Verschueren        
Pjotr Paeshuyse        
Jarno Bellens        
Thomas Mertens        
Mitchell Wijnants        
Sybren Geens        
Ruben Woestenburg        
Rico Van de Voorde        
Maarten Verhoeven        
Lorenz Kokke        
Sten Sauvillers        
Yannick Wolf        
Brent Vanhees        
Yan Slegers        
Senne Hannes        

Boys 11 jaar    
    
Brett Jacobs    
Sil Huysmans    
Marnicq Janssens    
Simon Goossens    
Flor Vervoort    
Jelle Camps    
Dennis Steemans    
Dean Wouters    
Brent Vanhoof    
Seppe Broeckx    
Senne Peeters    
Timote Meessen    
Lieven Van Gool    
Thomas Van Laar    
Lenn Verdijck    
Stef Neefs    

Boys 12 jaar     
    
Ruben Gommers    
Neal Willems    
Andy Ruts    
Steve Martin     
Abel Van De Velde    
Stef Lauwers    
Tom Timmermans    
Zenno Van Duffel    
Nick Verachtert    
Bram Bleys    
Thor Claessens    
Sergio De Rijk    
Pieter-Jan De Muynck    
Olivier Van Langenhoven    
Jochem Lauwers    
Jarmo Forrest    

Boys 13 jaar    
    
Jitte Nijs    
Mathijs Verhoeven    
Seppe Willems    
Joran De Proost    
Jens Philipsen    
Scott Meunier    
Jeroen Van Den Berg    
Jasper Nevelsteen    
Svendsen Goeman    
Dieter Van Ginneken    
Jorn De Winter    
Diede Remeysen    
Damian Van Heeswijk    
Frederique Claes    
Jordi Lambregts    
Ritchie Wijnants    

Boys 14 jaar    
    
Joffrey Wouters    
Wouter Segers    
Arne Van Steenbergen    
Romain Schaqueue    
Jona Laenen    
Robbe Nijs    
Jonas Van Herck    
Pieter De Witte    
Kobe Vervoort    
Sasha Baltus    
Jari Cammans    
Florent Lempereur    
Brecht Put    
Stijn Mertens    
Jakke Engelen    
    
Boys 15 jaar    
    
Lauren Stevens    
Seppe Gorrens    
Lawrence Van De Weerd    
Dieter Willemse    
Brent Clé    
Joran Mertens    
Sander Vermeiren    
Maarten Van Hoof    
Samuel Mewissen    
Yannick Bunneghem    
Reno Van Heel    
Toon Wens    
Cedric Beyens    
Sam Steegmans    
Arne Maes    
    
Boys 16 jaar    
    

Ghinio Van De Weyer    
Steven De Gueldre    
Michael Bogaerts    
Yergon Vaes    
Wouter Van Asbroeck    
Sam Bastiaansen    
Jens Michiels    
Robin Verheyden    
Brent Smeyers    
Jeffrey Siongers    
Dennis Van Der Auwera    
Ward Janssen    

Boys 17+    
    
Jochem Van Lieshout    
Sam Teelen    
Davy Maes    
Julien Hosssay    
Julien Leruth    
Stijn Ducro    
Axl Haest    
Philippe Stabel    
Nico Meuris    
Loïc Verheyden    
Joris Ceulemans    

Masters 30+    
    

Benny Schoovaerts    
Guy Geerts    
Vincent Chevalier    
Laurent Naisse    

Junior-Elite Women    
    
Elke Vanhoof    
Tori Van De Perre    
Shannen Smets    
Talitha Van Hoof    
Nele Vanhoof    
Melanie Schyns    
Femke Aerts    
Nikki Smolders    
    
Junior-Elite Men    
 

Toon Jacobs    
Arnaud Droguet    
Nick De Proost    
Jerome Lange    
Bryan Warnier    
Mathias Somers    
Mitch Verhaegen    
Roy Van Aken    
Stijn Strackx    
Lars Ooms    
Glenn Van Ginneken    
Olivier De Gueldre    
Thomas Cools    
Benoît Dupont    
Stefaan Huysmans    
Bert Peeters    

 

Plaats reactie


Beveiligingscode
Ververs